Головна
Головна

Рідка керамічна теплоізоляція (РКТ) Lic Ceramic

Цветовая палитра теплоизоляции Lic CeramicМатеріал Lic Ceramic - це рідка керамічна теплоізоляція, яка є покриттям білого, сірого або іншого будь-якого кольору, яке після висихання утворює еластичне термо-, гідро- та шумоізоляційне покриття та забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхування) та інший захист бетонних, металевих, залізобетонних, цегляних, дерев'яних, скляних, гумових поверхонь. Рекомендується використовувати як теплоізоляцію труб і повітроводів для запобігання нагріванню, нанесення на запірну арматуру та засувки, з метою захисту від розпеченості та зниження температури. Обробка технологічного обладнання: казанів, теплових камер, бойлерів, печей випалу і т.п. Наноситься як фарба, діє як "тепловий бар'єр".

Відгуки про продукцію LIC CERAMIC

РІДКА КЕРАМІЧНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ (РКТ), ТЕПЛОФАРБА LIC CERAMIC

ТОВ "Восточная енергозберігаюча компанія" пропонує купити рідке керамічне теплоізоляційне покриття (РКТ).

«Lic Ceramic». Рідка теплоізоляція Lic Ceramic – це унікальний енергозберігаючий продукт українського виробництва, який має високі гідро-, термо- та шумоізоляційні властивості. Ця продукція, призначена для вирішення питань енергозбереження та енергоефективності, рекомендується до використання у житловому фонді при підготовці до опалювального сезону та на внутрішньобудинкових теплових мережах, відповідно до нормативних вимог ДБН В.2.6-31:2016: «Теплова iзоляція Будiвель» В.2.6-36: 2008 «Конструкції зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією та упорядкуванням штукатурками. Загальні технічні умови» та інших чинних нормативів та стандартів України у сфері будівництва та енергозбереження. Теплоізоляційне покриття «Lic Ceramic» дозволяє скоротити витрати газу, твердого палива або електроенергії на 30-40%. Адже при використанні на стінах будівель рідкої керамічної теплоізоляції нашого виробництва економія тепла у перерахунку становитиме 118 232 Вт/рік на кожні 100 кв.м. При застосуванні рідкої керамічної теплоізоляції на трубах або паропроводах (температура носія +85 С) економія буде 8017 КВт/рік на кожен квадратний метр.

Наша продукція

Standart
 • Lic Ceramic - Стандарт
від 300 грн / літр
Ultra
 • Lic Ceramic - Стандарт
від 400 грн / літр
Termo XC
 • Lic Ceramic - Термо XC
від 470 грн / літр
Termo
 • Lic Ceramic - Термо XC
від 450 грн / літр
AT 650
 • Lic Ceramic - AT 650
від 500 грн / літр
Anticor
 • Lic Ceramic - Anticor
від 375 грн / літр

Властивості термофарби LIC CERAMIC

Теплоізоляційна фарба нашої компанії має низку істотних переваг:

Экологически чистая, безопасна для здоровья

Екологічно чиста, безпечна для здоров'я

Абсолютно негорючая

Абсолютно негорюча

Полностью гидрофобная

Повністю гідрофобна

С отражающей способностью (возвращает тепло)

З відбиваючою здатністю (повертає тепло)

Морозостойкость до -60 °С

Морозостійкість до -60 °С

Прочная, долговечная

Міцна, довговічна, стійка до ультрафіолету

Теплоізоляційна фарба «Lic Ceramic» призначена для гідро- та теплоізоляції. Товщина нанесення від 2 мм до 5 мм.

Можливе застосування для всіх видів матеріалів та типів покриттів:

Для бетона

Бетон

Для бетона

Метал

Для бетона

Цегла

Для бетона

Газобетон

Для бетона

Пофарбовані, оштукатурені поверхні

Для бетона

Інші будматеріали

Восточная енергозберігаюча компанія постачає такі види своєї продукції:

Lic Ceramic - Standart

Standart
 • Lic Ceramic - Стандарт
від 300 грн / літр

Lic Ceramic Standart рекомендується наносити тільки в теплу пору року. Температура нанесення має бути від +5 до +50°С. Діапазон робочої температури від -50 до +260 ° С.

Рекомендується обробити вестибюлі, загальні коридори, фойє та холи будівель, у тому числі висотних споруд. Ще Lic Ceramic Standart застосовують як термостійке покриття.

Відмінно підходить для утеплення стін, стелі, балкона, будь-якого будинку, котеджу, багатоповерхової будівлі та інших об'єктів. Використовується також для теплопунктів, котельнь, утеплення теплових мереж та інших споруд.

Мінімальне замовлення - від 10 л. Доставка по всій Україні та в будь-яку країну світу.

Lic Ceramic - Ultra

Абсолютно новий теплоізоляційний матеріал. Має істотні відмінності від стандартної версії. Крім білого кольору, дуже сильно покращився показник теплопровідності і становить 0,0012. Питома вага теплоізоляції знизилася і становить лише 0,45 – 0,55 проти 0,8. А це безпосередньо позначається на зниженні витрат матеріалу при нанесенні на покриття.

Тепер матеріал зовсім не потрібно постійно перемішувати в рідкому вигляді, так як мікросфери рівномірно розподіляються (розтікаються) по полімерній композиції. Ціна Lic Ceramic складає лише 260 грн/л. А значить цілком конкурентна, враховуючи таку якість, властивості та виконання.

ULTRA
 • Lic Ceramic - ULTRA
від 400 грн / літр

Lic Ceramic - Termo XC и Lic Ceramic - Termo

Termo XC
 • Lic Ceramic - Термо XC
від 470 грн / літр

Lic Ceramic Termo рекомендуємо для проведення робіт з нанесення в холодну пору року. Призначений для використання лише на металевих поверхнях. Температура нанесення даного виду рідкої теплоізоляції від -20 до +50°С. А робоча температура від -50 до + 400°С.

Lic Ceramic Termo XC рекомендують застосовувати як термоізоляційне покриття, яке має забезпечувати посилений хімічно-стійкий захист поверхонь від наступних впливів:

 • агресивні гази (вуглекислий, оксид азоту, сірки та інші);
 • розчини солей;
 • луги;
 • кислоти (соляна, сірчана, азотна).

Має чудові антикорозійні властивості.

Termo
 • Lic Ceramic - Термо
від 470 грн / літр

Lic Ceramic - AT 650

AT 650
 • Lic Ceramic - AT 650
від 480 грн / літр

Технологічне антикорозійне термостійке покриття Lic Ceramic АТ 650. Основне призначення – це створення захисного антикорозійного фарбування для будь-якого металевого обладнання, яке експлуатується за умови підвищеної вологості або температури. Тобто для нафтопроводів, газопроводів та паропроводів з гарячою парою, а також печей для саун, лазень та димових труб. Це антикорозійне покриття використовується для нанесення на вихлопні системи автомобілів, деталі двигуна та інші металеві поверхні, які піддаються при монтажі та експлуатації впливу широкого спектру температур від -60 до +650°С та різних агресивних факторів. А точніше – концентрованих розчинів солей, нафтопродуктів та мінеральних олій.

Термостійку фарбу можна наносити навіть в електростатичному полі та при температурах нижче нуля. Антикорозійну термостійку фарбу можна застосовувати для фарбування цеглових, бетонних, залізобетонних та азбестоцементних поверхонь будь-якого типу з метою надання захисних властивостей від дуже високих температур, вологості, атмосферних опадів, агресивної середовища, але зі збереженням гарної паропроникності. Рекомендується для застосування як захисне протипожежне оздоблення стелі та стін на шляхах евакуації людей у таких приміщеннях: сходові клітини, ліфтові холи, вестибюлі, загальні коридори, фойє та холи будівель, тільки за винятком висотних споруд. Ще Lic Ceramic АТ 650 застосовують як термостійке покриття для печі.

Lic Ceramic - Anticor

Технологічне антикорозійне термостійке покриття Lic Ceramic Аnticor. Основне призначення створення захисного антикорозійного фарбування для будь-якого металевого обладнання, яке експлуатується за умови підвищеної вологості чи температури. Тобто для нафтопроводів, газопроводів та паропроводів з гарячою парою, а також печей для саун, лазень та димових труб.

Це антикорозійне покриття використовується для нанесення на вихлопні системи автомобілів, деталі двигуна та інші металеві поверхні, які у свою чергу піддаються при монтажі та експлуатації впливу широкого спектру температур від -60 до +650°С та різних агресивних факторів. А точніше – ndash; концентрованих розчинів солей, нафтопродуктів та мінеральних масел.

Anticor
 • Lic Ceramic - Anticor
від 375 грн / літр

Характеристики термоізоляційної фарби LIC CERAMIC

За своїми технічними характеристиками, якістю та економією рідкий утеплювач Lic Ceramic на порядок вищий за закордонні і, тим більше, вітчизняні аналоги. Про це можуть засвідчити багато керівників найбільших підприємств та компаній України, які на даний момент благополучно застосовують наші матеріали та знизили витрати з енергоресурсів на десятки чи сотні тисяч гривень.

Продукція Lic Ceramic є найсучаснішим матеріалом, який у народі нерідко називають як нанофарба для утеплення. Надтонка теплоізоляція може застосовуватися у багатьох сферах. Так це найбільш ефективний утеплювач для стін та фасадів, для теплоізоляції труб та трубопроводів, а також для утеплення підлоги, стелі та даху у приватних будинках та квартирах.

Надтонка ізоляція спрямована на те, щоб підвищити і навіть вивести на новий рівень енергоефективність виробництва. Тому рідка ізоляція стала дуже затребувана на підприємствах та сільському господарстві. Нашими клієнтами є металургійні заводи, суднобудівні підприємства, котельні, приватні сільськогосподарські угіддя та інші виробничі підприємства з України, країн Європи та Азії. Ми гарантуємо, що рідка ізоляція Lic Ceramic підвищить енергоефективність виробництва щонайменше на 30%.

Дослідження показали, що при експлуатації багатоповерхового житлового будинку через неутеплені стіни йде до 40% тепла, через вікна близько 18%, підвал будівлі - 10%, шиферний дах - 18%, вентиляційні отвори - 14%. А сьогодні для заощадження тепла головним способом є і буде суттєве підвищення теплової ефективності оболонки споруди, включаючи її стіни.

Також покриття Lic Ceramic призначене для повної ізоляції різних паропроводів, трубопроводів, фасадів виробничих та житлових будівель, а також покриття ємностей, зерносушарок з будь-яких матеріалів, термоізоляції металевого силосу відвалювання зерна тощо.

Основна та найбільш важлива відмінність рідкої теплоізоляції Lic Ceramic від традиційних на сьогоднішній день теплоізоляційних матеріалів – це те, що використовується тонкий шар покриття, який у кілька разів менший за традиційні і при цьому зберігає необхідні властивості.

Матеріал «Лік Керамік» має відмінну відбивну здатність. Коефіцієнт відбиття визначається ступенем чорноти. Для «Лік Керамік» вона дорівнює, 0,095 за температури 40ºС-70ºС. Наприклад, емаль біла при температурі 20ºС – 0,9, залізо оцинковане блискуче при температурі 30ºС – 0,23. Дослідження проведено Інститутом технічної теплофізики НАН України. З цього можна зробити висновок - покриття незамінне до застосування на поверхнях схильним до сонячного випромінювання (дахи, будівлі з південної сторони, плавучі платформи, судна, рухомий склад, сховища ПММ, склади зберігання вибухових матеріалів, ємності зберігання рідких вуглеводнів і т.д.). Об'єкти техногенного характеру стають захищеними від вибухів, пожеж.

Від спеціаліста з енергоефективності

"Для старих будівель додаткове навантаження загрожує руйнування всієї стіни. Ваш продукт міг би мінімізувати ці проблеми саме для таких будівель." Максим Ковінєв, Асоціація міст України, координатор центру, спеціаліст асоціації енергоаудиторів.

Рекомендований - ДП "Донбуд Промбудпроект".
Держенергоефективність України (база вітчизняних виробників).

Про виробника Lic Ceramic

Місія компанії ТОВ "ВЕСК" - зробити життя на планеті техногенно безпечнішим, екологічно чистішим, знизити вплив "парникового ефекту" на флору та фауну, зменшити споживання енергоресурсів: газу, нафти, вугілля, електроенергії, сонячної та енергії вітру, внаслідок життєдіяльності людини, пов'язаних з виробництвом матеріальних благ. Детальніше про виробника Lic Ceramic.